No Cell Phone Brothers

If you have information for any of the brothers below, please send us a message.

Total Records: 324

Fred W. Roberts '39
Edward A. Skinner Jr '39
Gerard K. Lewis '41
Robert S. Morketter '42
John M. David '42
Richard C. Halliday '42
Robert I. Gilchrist '42
Ricardo G. Brin '43
Forrest A. Plant Jr. '43
Lamar N. Blair '43
Roscoe P. Mc Clave Jr '43
Gordon W. Duffy '43
Brent T. Lynch Jr '43
James H. Sutherland '43
James F. Cook '43
Jesse F. Sprigg '43
William R. Englebright '43
Peter K. Silk '44
Phillip S. Sizer Sr '45
Dr Donald C. Vosti '46
William E. Finley '46
Richard L. Saylor '46
Alan W. Rowland '46
Boyd N. Quinn '47
John A. Bullard Jr '47
Edward R. Rosso '47
Raymond L. Lloyd '47
Thomas L. Bardet '47
John E. Hale '47
Douglas V. Duncan '48
David B. Elwood '48
Robert B. Mc Claughry '48
Joe R. Davis Jr '49
Robert S. Brickell '49
Gerald S. Emerson '49
Edward A. Blamire CPA '49
Jack C. Baker '49
Arthur G. Hall '49
Bruce H. Edney '50
Willis U. Anderson Jr '50
James C. Blanchard '50
Jack E. Mc Lenaghan '50
Richard M. Janopaul '50
Neale E. Tveitmoe '50
Richard W. Ehni '50
Philip Seaton '51
John D. Wymore '51
Robert N. Bird '51
Francis W. Elliot '51
Frederick E. Ward '51
Burton L. Grant '51
Vincent J. Maiorana '51
Angelo C. Siracusa '52
Robert E. Bradley '52
Henry Meschendorf Jr '52
Robert A. Etter '52
John H. Hansen '52
Gary W. Powell '52
Donald G. Moore '53
William F. Dowd '53
Ira K. Vantress Jr. '53
Richard I. Gibbel '53
James M. Temple '53
William L. Wagner '53
Calvin J. Larson '53
Carlos A. De Andrade '53
John F. Knapp '54
Frank V. Tehan '54
James A. Hopper '54
Lyle G. Deck '54
George E. McInnis '55
Arthur A. Biedermann '55
Clay P. Bradley '55
George C. Frederic '55
William B. Dixon Jr '55
Robert A. Comartin '56
William C. Spain '56
Del R. Krause '56
Robert J. Townsend '56
Michael S. Baxter '56
Carl J. Fink '56
Richard W. Day '56
Ronald R. Dressler '57
Gary S. Oneal '57
William M. Johnson '57
Joseph P. Contestabile '57
Richard Serra '57
David G. Moore '59
William J. Manetta '59
George P. Eshoo '59
Donald L. Bird '59
Carlos F. Fackrell '60
Jeffrey C. Nunn '60
Robert S. Massey '60
David P. Johnson '61
George M. Jardim '61
Jeffry R. Stubbs '62
James B. Orton '62
Wait R. Griswold MD '62
John C. Rogers '63
David P. Howekamp '64
Robert L. Andrews '66
Rogert J. Stanfield '66
William R. Kugler Jr '66
Roger J. Owens '66
Christopher L. Fitzhugh '66
Stephen G. Davis '66
Michael W. Thompson '67
Roger J. Test '67
Dr William F White '67
Harry R. Gibson III '67
Jack S. Gipson '67
Calton G. Mitchell '67
Peter P. Dawson III '67
David R. Reed '67
Stuart A. Buttery '67
Terrance G. Lewis '68
Eldon A. Wiggins '68
Michael L. Mc Gee '68
Alex W. McKenzie '68
Ronald L. Salsig '68
Waring C. Carrington III '69
William F. Henle '69
Timothy J. Lutz '69
John C. Dozier Jr '69
Ross E. Farley '70
David W. Brown '70
Jeffrey R. Bryant '71
Henry W. Yee '71
Kenneth A. Silva '71
David S. Norris '71
Gregg J. Keenan '71
James M. Sorensen '72
Howard D. Boggs '72
Kazutaka Tachibana '72
Michael I. Watkins '73
William C. Black '73
Evan C. Unger '73
William W. Liebeck III '73
Bradford Emery '73
Alfred Lim '73
Thomas Atha '73
John Q. Rodgers '74
Edward R. Critchlow '74
Stephen C. Ryan Esq '74
Clark G. Moulthrop '74
Paul J. Gessling '74
Eric W. Grenfell '74
Michael E. Watson '74
Richard M. Graffis '74
David N. Hamilton '74
John B. Haggerty '75
Curtis A. Maine '75
Mark P. Younger '75
James E. Sherman '75
Jonathan A. Froug '75
Jeffrey P. Saake '75
Willard W. Eng '75
Brendan A. Ward '75
Jeffrey A. Camp '75
Dewitt K. Burnham Jr '75
Scott E. Murray '75
David B. Sullivan '76
William P. Schneider '76
Bruce F. Unger '76
James C. Baudouin '76
Jeffrey B. Erwin '76
Charles R. Stuart IV '76
Michael D. Liberty '76
Rhys C. Thomas '77
Peter H. Carson '77
Kevin L. Daly '77
Jack Allen Tyler Jr '77
Dr James J. Schneider '77
James R. Tufts III '77
Laurence B. Howard III '77
Richard S. Hunt '77
Paul D. Hoskins '77
John B. Gorin '77
Glenn D. Pomerantz '78
Michael J. Scown '78
Nathan D. Crair '78
Douglas M. Bruce '78
Steven E. Marcy '78
Charles H. Pardini '78
Ronald Ruttenberg '78
Adam S. Rosenthal '78
Jochen Lenz '78
Mark C. Weber '78
RABBI John E. Sholl III '78
Robert W. Critchlow '78
Lane T. Ringlee '79
Eric R. Olson '79
Robert S. Brunswick '79
Mark E. Bratt '79
Daniel D. Mc Leod Jr '79
Roger B. Madison Jr '80
Mark D. Ray '80
Jamie E. Rowland '80
Michael Ruttenberg '80
Gary M. Pomerantz '80
Mark D. Young '80
Jeffrey A. Slowey '80
Richard I. Mori '80
John T. Bierholm '81
Craig R. Bierach '81
Walter F. Willig '81
Gregory T. Fuller '81
Robert F. Stansell '81
Benjamin M. Boissevain '81
Randy J. Fette '81
George D. Macleod III '81
Douglas W. York '81
Marc O. Schweitzer '82
Gregory S. Howell '82
Robert R. Crist '83
John T. Chen '83
Michael D. McCarthy '83
Mathew C. Lundberg '83
Todd D. Whitaker '83
Jeffrey H. Sussman '83
Steven B. Kurtz '83
Bryan R. Ezralow '83
Christopher A. White '83
Christian R. Husted '85
John H. Whittier '85
Jonathan M. Davidorf '85
Brian R. Cullen '85
Peter T. Stoughton '85
John E. Welsh '85
Charles F. Fischer III '85
Mark H. Cibula '85
Matthew C. Bedrosian '85
Thomas H. McKillop '85
Christopher W. Elson '85
Michael A. Mechanic Jr '85
Lawrence C. Beinfest '85
David W. Martinez '86
Sean P. Campbell '86
David A. Payne '86
Darren K. Inouye '86
Robert E. Mackey '86
Ross Rosenfeld '87
John P. Crutcher '87
Andrew J. Roschmann '87
Nicolo G. Bini '87
Thomas C. Miller '87
Andrew P. Deere '87
Mitchell A. Brucker '87
Sean Fawcett '87
Brad S. Clark '88
Stanley H. Kim '88
Cam E. Primavera '88
Ross E. Shanberg '89
Kevin C. Burns '89
Eric J. Fischer '89
Jesse A. Nicol '89
Robert E. Donlan '89
Marc D. Luesebrink '89
David J. Lewis '90
John D. Wagner '90
Christopher R. Barrett '90
Sean L. Haworth '91
Jose B. Tengco '91
Lloyd B. Rogers '91
Adam V. Reed '91
Haydar F. Alireza '92
Jonathan N. Reiter '92
Joseph K. Wyatt '92
Jason A. Biller '93
Matthew N. Haag '93
Michael A. Feinberg '93
Daniel C. Roberts '93
Andrew R. Reid '93
David J. Knight '93
Michael A. Lynch '93
Josh Kneubuhl '94
Matthew A. Rehrer '94
Steve J. Karkus '94
Claudio V. Dunkleman '94
Jose Buera '94
John Koo '94
Benjamin J. Gross '95
Theodore D. Reinke '95
Pablo A. Szprynger '95
Jason A. Ciaglo '95
Jason K. Cosgrove '95
Stephen L. Salter '96
Scott J. Glenn '96
Arik Z. Lainer '96
Gregory M. Ludvik '96
Vineet R. Jindal '96
Michael G. Burdick '97
Jess A. Knebel '97
Dylan W. O'Brien '97
Amnon Z. Siegel '97
Kevin M. O'Sullivan '97
Ivan Ilic '97
Matthew J. Holland '97
Brendan L. Ludwick '97
Dean M. Braunstein '98
Prahalad Arasu '98
Edwin M. Boniske '99
Benjamin A. Le Roy '99
Jeffrey R. Cox '99
Jace A. Levine '00
Evan D. Silverberg '00
Shahar Stroh '00
Joshua A. Volen '00
Tom Canada '01
James R. Jenkins '01
Michael F. Sippel '01
Eugene I. Prokopenko '01
Jason D. Griffiths '01
Robert J. Hulsy '01
Jacob A. Leivent '01
Scott K. Morgan '02
Oliver R. Slosser '02
Kevin K. Motamedi '02
Sky W. Brubaker '03
Curtis H. Tongue '03
William E. Weiner '05
Taylor C. Smith
Richard P. Cohan